Ładowarki EVBox
Elvi

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Ładowarki EVBox z serii Elvi to produkt drugiej generacji. Skierowane głównie do użytkowników prywatnych, których interesuje ładowanie samochodów w domu.

Jej konstrukcja bazuje na doświadczeniach w producenta, które doprowadziły do powstania unikalnego urządzenia o prostej budowie. Elvi to ładowarka kompatybilna z każdym samochodem elektrycznym, łatwa w montażu i modernizacji dzięki modularnej budowie. 

Dzięki połączeniu z siecią przez WIFI pozwala na kontrolę sesji ładowania, stanowiąc szybkie, inteligentne, proste i przyszłościowe rozwiązanie. Elvi to domowa ładowarka samochodu ze zintegrowanym kablem ładującym Type-1 lub Type-2.

Domowa stacja ładowania samochodu wykorzystująca ładowarkę EVBox pozwala na kontrolę dostępu i rozliczenia online dzięki zintegrowanemu modemowi UMTS lub WiFi. W kolejnym etapie przedstawione zostaną również warianty z gniazdem ładowania.

Założenie prywatnej, domowej stacji ładowania samochodu zwiększa komfort użytkowania auta elektrycznego oraz pozwala znacznie zaoszczędzić czas. Proces ładowania samochodu elektrycznego w domowej stacji ładowania samochodów jest krótszy. Dzięki zaawansowanym technologiom, w które wyposażona jest ładowarka EVBox, można z łatwością śledzić stan naładowania.