NASZ PARTNER
EVBox - Producent stacji ładowania EV

SILNY PARTNER PODSTAWĄ SUKCESU

Aby móc oferować produkt i usługi najwyższej jakości nawiązaliśmy współpracę z firmą EVBox z Holandii. Po przeanalizowaniu obecnych na rynku rozwiązań rozpoznaliśmy EVBox jako firmę posiadającą najlepszą ofertę produktową cechującą się wysoką jakością w atrakcyjnych cenach. Zespół EVBox przekonał nas swoim oddaniem, zaangażowaniem w biznes i dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań.

EVBox jest producentem stacji ładowania samochodów elektrycznych legitymującym się dostarczeniem ponad 50 000 urządzeń w 30 krajach.

HISTORIA FIRMY EVBOX

EVBox jest wiodącym światowym producentem stacji ładowania pojazdów elektrycznych i oprogramowania do zarządzania ładowaniem. W 2010 r. EVBox dokonał przełomu, gdy rynek pojazdów elektrycznych (EV) był jeszcze w powijakach. Współzałożyciel firmy Bram van de Leur dostrzegł znaczenie posiadania połączonej infrastruktury ładowania na wczesnym etapie. EVBox wkrótce stał się wyłącznym dostawcą infrastruktury publicznej do ładowania w miastach takich jak Amsterdam, Rotterdam i Monaco. EVBox odegrał aktywną rolę w tworzeniu i wprowadzaniu innowacyjnych technologii inteligentnego ładowania i kooperacji z partnerami branżowymi.

W 2014 r. Gilde Equity Management Benelux stał się głównym udziałowcem EVBox, aby pomóc firmie EVBox w ekspansji międzynarodowej. Głównymi przyczynami wejścia Gilde’a była silna pozycja EVBox na rynku w holenderskim przemyśle, baza klientów i szerokie doświadczenie, a także gwałtowny wzrost sprzedaży pojazdów elektrycznych na całym świecie.

W 2017 roku EVBox został przejęty przez firmę ENGIE Fab, która zidentyfikowała EVBox jako przełomową, wiodącą firmę cleantech, która ma wpływ na szybko rozwijającą się branżę elektromobilności. Obecnie EVBox idzie naprzód jako silna wiodąca marka doskonaląca swój oryginalny przepis: drugą generację sprzętu i oprogramowania, które są energooszczędne, przyszłościowe i łatwe w użyciu. Rozwiązania ładowania nacechowane bezkompromisową jakością i niezawodnością.

KULTURA EVBOX

Rozwój i sukces firmy wynikają z pasji i zaangażowania wszystkich osób z rodziny EVBox. Z małego pięcioosobowego zespołu przeszli do międzynarodowego zespołu w dziewięciu biurach w Holandii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych. Dziś ich rodzina (jak sami się nazywają) składa się z ponad 100 zaangażowanych profesjonalistów z różnych środowisk. Jako gwałtownie rozwijająca się firma w środowisku czystych technologii, zadaniem firmy jest przyspieszenie przejścia do przyszłości o zerowej emisji.

MATERIAŁY MARKETINGOWE

Zapraszamy do pobrania firmowych materiałów informacyjnych EVBox:
Karty katalogowe
Close Menu